חזרה

אפליקציית הלקוחות

אפליקציית Arbox

האפליקציה של Arbox מאפשרת ללקוחות שלכם לבצע מגוון פעולות בקלות וביעילות במקום אחד. ההתחברות לאפליקציה תתבצע בעזרת המייל והסיסמא שאיתם נרשמו לעסק שלכם.

במידה והם לא מצליחים להתחבר מאחר והם לא יודעים את הסיסמא שלהם, ניתן ללחוץ במסך ההתחברות על ״שכחתי סיסמא״ וליצור אותה מחדש.

לקוחותיכם יוכלו לבצע מגוון פעולות כמו תיאום פגישות אישיות וקבוצתיות, חתימה על טפסים, הזמנת חברים לאירועים ורכישת חברויות ומוצרים ללא כל תלות בכם! כך תוכלו ליהנות מחיסכון בזמן יקר ולהתמקד בפיתוח העסק. הציגו את החנות שלכם לקהל הרחב באמצעות האפליקציה, והובילו את העסק שלכם לצמיחה! בכדי להגיע אל אפליקציית הלקוחות דרך מערכת הניהול, לחצו על ״האפליקציה שלי״ ולמדו עוד! ניתן לסרוק את קוד ה-QR ולהוריד אותה בקלות.

אנחנו ממליצים לכל השותפים שלנו להוריד את אפליקציית הלקוחות ולהתנסות בה, כך ברגע שלקוחותיכם ישאלו אתכם שאלות לגביה - אתם תחזיקו בכל הידע הדרוש ותשדרו בטחון! שימוש באפליקציה תיקח את העסק שלכם אל עבר השלב הבא, ותאפשר לכם וללקוחות שלכם להנות מכל מה שיש ל-Arbox להציע.

אפליקציה ממותגת

אפליקציה שעובדת בשבילכם, באמצעות היכולות שלה לחזק את המותג שלכם, לבדל אתכם מעסקים אחרים ולהקנות לכם תדמית מקצועית מול לקוחותיכם. ברגע שתיצרו אפליקציה ממותגת תוכלו למשוך אליכם יותר לקוחות, להגדיל את המכירות ולקדם את המותג שלכם.

אז מה האפליקציה מציעה?

עיצוב מרהיב

האפליקציה כוללת את הלוגו שלכם, צבעי המותג ותמונת ספלאש לבחירתכם, הכל בכדי שכולם יכירו ויזהו את העסק שלכם.

בכל מקום ובכל זמן

הלקוחות שלכם יוכלו להוריד את האפליקציה מחנויות האפליקציות; Google Play או App Store, בדיוק כמו כל אפליקציה אחרת. לכם נותר רק ליהנות מהמותג שלכם על מאות מכשירים ניידים!

חסכון כספי

האפליקציה הממותגת של Arbox זולה משמעותית מפיתוח אפליקציה ייעודית באופן עצמאי.

לסיום, נשמח לפרט מה התהליך דורש:

  1. במידה והצלחנו לעורר את הסקרנות שלכם, תפנו אלינו באמצעות הצ׳אט לפרטים נוספים.
  2. לאחר שתקבלו את הצעת המחיר, אחד מנציגינו יבקש מכם קבצים ספציפיים (ישלחו לכם פירוט רחב במעמד ההצעה). אל תמהרו בהגשת הקבצים, תכננו היטב כיצד תרצו שהאפליקציה תופיע בחנות האפליקציות ובפלאפונים של לקוחותיכם.
  3. לאחר קליטת הקבצים, המעצבים שלנו יעבדו על שרטוט ראשוני לאפליקציה! מיד לאחר מכן, הם יקדמו את השרטוט אל עבר צוותי הפיתוח.
תהליך המיתוג כולל מספר צעדים רחב ועשוי לקחת עד 30 ימי עסקים. 

שתף

האם השיעור הזה עזר לך?

שאלות נפוצות

למה לא רואים את העסק שלי באפליקציה?
למי אפשר לפנות במידה וברצוני לשדרג לאפליקציה ממותגת?
לקוחות יכולים לשלם עבור שירותים דרך הלינקים והאפליקציה?
האם כל אחד יכול לגשת לאפליקציית הלקוחות שלי?

לקריאה נוספת

נושאים נבחרים

לא מצאתם את מה שחיפשתם?

קבעו פגישת הדגמה

המומחים שלנו ישמחו להדגים כיצד Arbox יכולה לעזור לקחת את העסק שלכם לגבהים חדשים.

פנו לצוות התמיכה

צוות התמיכה שלנו זמין ושמח לעזור בימים ראשון-חמישי ובשעות 9:00-18:00

בלחיצה על "קבל", אתה מסכים לאחסון של קובצי Cookie במכשיר שלך כדי לשפר את הניווט באתר, לנתח את השימוש באתר ולסייע במאמצי השיווק שלנו. עיין במדיניות הפרטיות שלנו למידע נוסף.