חזרה

אפליקציית לקוחות

אפליקציית Arbox

האפליקציה של Arbox מאפשרת ללקוחות שלכם לבצע מגוון פעולות בקלות וביעילות במקום אחד. ההתחברות לאפליקציה תתבצע בעזרת המייל והסיסמא שאיתם נרשמו לעסק שלכם.

במידה והם לא מצליחים להתחבר מאחר והם לא יודעים את הסיסמא שלהם, ניתן ללחוץ במסך ההתחברות על ״שכחתי סיסמא״ וליצור אותה מחדש.

לקוחותיכם יוכלו לבצע מגוון פעולות כמו תיאום פגישות אישיות וקבוצתיות, חתימה על טפסים, הזמנת חברים לאירועים ורכישת חברויות ומוצרים ללא כל תלות בכם! כך תוכלו ליהנות מחיסכון בזמן יקר ולהתמקד בפיתוח העסק. הציגו את החנות שלכם לקהל הרחב באמצעות האפליקציה, והובילו את העסק שלכם לצמיחה! בכדי להגיע אל אפליקציית הלקוחות דרך מערכת הניהול, לחצו על ״האפליקציה שלי״ ולמדו עוד! ניתן לסרוק את קוד ה-QR ולהוריד אותה בקלות.

אנחנו ממליצים לכל השותפים שלנו להוריד את אפליקציית הלקוחות ולהתנסות בה, כך ברגע שלקוחותיכם ישאלו אתכם שאלות לגביה - אתם תחזיקו בכל הידע הדרוש ותשדרו בטחון! שימוש באפליקציה תיקח את העסק שלכם אל עבר השלב הבא, ותאפשר לכם וללקוחות שלכם להנות מכל מה שיש ל-Arbox להציע.

שתף

האם השיעור הזה עזר לך?

שאלות נפוצות

למה לא רואים את העסק שלי באפליקציה?
למי אפשר לפנות במידה וברצוני לשדרג לאפליקציה ממותגת?
לקוחות יכולים לשלם עבור שירותים דרך הלינקים והאפליקציה?
האם כל אחד יכול לגשת לאפליקציית הלקוחות שלי?

לקריאה נוספת

נושאים נבחרים

לא מצאתם את מה שחיפשתם?

קבעו פגישת הדגמה

המומחים שלנו ישמחו להדגים כיצד Arbox יכולה לעזור לקחת את העסק שלכם לגבהים חדשים.

פנו לצוות התמיכה

צוות התמיכה שלנו זמין ושמח לעזור בימים ראשון-חמישי ובשעות 9:00-18:00

בלחיצה על "קבל", אתה מסכים לאחסון של קובצי Cookie במכשיר שלך כדי לשפר את הניווט באתר, לנתח את השימוש באתר ולסייע במאמצי השיווק שלנו. עיין במדיניות הפרטיות שלנו למידע נוסף.