חזרה

חדרים

״ניהול חדרים״ הוא הכלי המושלם עבורכם אם יש לכם מספר חדרים או חללים בעסק, ואתם מעוניינים לנהל אותם בצורה יעילה. בעזרת ״ניהול חדרים״ תוכלו לשמור על סדר בלוח הזמנים שלכם, לספק לכל חדר ייעוד ברור ולקבוע מתי הוא פנוי לשימוש והשכרה. כך תוכלו למנף כל חדר בעסק שלכם ולהפיק ממנו את המירב.

במדריך הבא נסביר בדיוק איך להשתמש בכלי ניהול החדרים של Arbox, החל מצעדי ההקמה הראשוניים, דרך הגדרת זמינות ותעריפים שונים ועד לחווית לקוחות הקצה שלכם באפליקצית הלקוחות ואתר ההרשמות. נלמד יחד כיצד למקסם את השימוש בכל חדר וכפועל יוצא - להגדיל את ההכנסות של העסק שלך.

כלי ״ניהול החדרים״ זמין למנויי חבילת פרימיום.

הוספת חדרים

לחצו על ״לוח הזמנים״ ושימו לב לתפריט הנוסף שנפתח בפניכם, אלו הן התצוגות השונות שיצרנו עבורכם:
״יומן״, ״זמינות״ ו-״חדרים״, כמובן שבמדריך הקרוב אנחנו נבקש מכם לבחור ב״חדרים״. שימו לב שניתן להינות מתצוגה רוחבית ואורכית, אנא התנסו בשתי הדרכים והחליטו מה נוח יותר לכם.

בואו ונוסיף את החדר הראשון שלנו ביחד, לחצו בבקשה על אייקון הוספת החדר החדש -

כעת עליכם לבחור שם לחדר ולהגדיר עבורו זמינות השכרה, ממש כמו שעושים עבור זמינות איש צוות. במידה ואתם לא בטוחים כיצד ניתן להוסיף סוגי פגישות למערכת, לחצו בבקשה על הלינק הבא וחיזרו אלינו לאחר מכן.

לחצו ״הבא״ והחדר יתווסף בהצלחה!

המסך שאתם נחשפים אליו ברגע זה נקרא ״דף הצלחה״, יצרנו אותם בשביל להכווין אתכם לפעולות המומלצות הבאות שעליכם לבצע במערכת הניהול. שימו לב ללינק שמופיע במעלה המסך, באמצעות לחיצה עליו תוכלו להעתיק את הקישור להשכרת שירותי החדר שזה עתה יצרתם, ולשתף אותו במדיה החברתית שלכם:

אתם בטח תוהים לעצמכם כיצד תהליך ההזמנה מצד לקוחותיכם יראה, לשם כך אנחנו צריכים להכיר את אתר ההרשמות ואפליקציית הלקוחות של Arbox. במידה והפלטפורמות השונות מוכרות לכם היטב, הגיע הזמן לצלול פנימה:

השכרת חדרים באמצעות אתר ההרשמות

במדריך הקרוב נעמיק בהשכרת החדרים דרך אתר ההרשמות בלבד, אנו ממליצים בחום בתום המדריך שתנסו לבצע את ההשכרה גם דרך אפליקצית הלקוחות. כך תוכלו לספק תשובות מקצועיות ללקוחות שלכם ולהיות תמיד בשליטה! לאחר שהעתקתם את הלינק מ״דף ההצלחה״ וקראתם מעט על ״אתר ההרשמות״ שלכם, נבקש מכם לפתוח חלון חדש בדפדפן >> להדביק את הלינק >> להתנסות כ״לקוחות״ בהליך השכרת החדר. המסך הראשון שיופיע הוא המסך הבא:

אתר ההרשמות קיים בשפה העברית והאנגלית, בחרנו להציג את השפה האנגלית מאחר וזו עלולה להיות פחות ברורה. בכל רגע נתון אפשר ללחוץ על ה״לוגו״ שלכם, אשר מופיע בחלקו השמאלי עליון של אתר ההרשמות, ולבחור בהחלפת השפה (ניתן לראות את צמד המילים ״עברית / אנגלית״ בחלקו התחתון של המסך).

בחרו ב״Space availability" ומיד תראו את סוגי האירועים השונים שסיפחתם לחדרים דרך מערכת הניהול. בחרו באחד מסוגי האירועים ותגיעו אל עבר מסך תיאום הזמינות.
בחלקו השמאלי עליון של המסך, ניתן לראות שבחרתי בסניף ״כפר סבא״ ובחדר ״מגרש צהוב״ (במידה ואין לכם סניפים עדיין בעסק, החלק הראשון לא רלוונטי עבורכם):


לאחר שהלקוחות שלכם יבחרו בתאריך ושעה, עליהם יהיה להזין אמצעי תשלום. לאחר התשלום הם יקבלו מייל מבית העסק שלכם עם פרטי ההזמנה -חשוב להדגיש, במידה ומדובר במתעניינים שעדיין לא הוספתם כלקוחות ל-Arbox שלכם, בסיום התשלום הם יקבלו מייל הצטרפות, שמכיל לינק להורדת אפליקציית הלקוחות שלכם ופרטי התחברות אליה.

תם ונשלם ההליך, אתם יכולים עכשיו לחזור לתצוגת החדרים במערכת הניהול, ולהבחין בהזמנה שביצעתם דרך אתר ההרשמות.

ניהול חדרים

לאחר הוספת החדרים למערכת הניהול שלכם, חשוב שתלמדו כיצד ניתן לנהל אותם ולהפיק מהם את המירב. תחילה, לחצו על אחד מהחדרים שזה עתה הוספתם והבחינו באפשרויות הבאות:

  • לצד שם החדר ״מגרש צהוב״, ניתן לראות שני אייקונים - בלחיצה על אייקון העפרון ניתן לערוך את שם החדר ובלחיצה על אייקון הפח ניתן למחוק אותו.
  • במידה והגדרתם ״זמינות״ לחדר, ניתן לראות את פירוט השעות שלה ושלושה אייקונים - בלחיצה על אייקון הפח ניתן למחוק את הזמינות, בלחיצה על אייקון העפרון ניתן לערוך אותה, ובלחיצה על אייקון .הלקוחות אפשר לתאם אירוע עבור לקוח ספציפי

רגע לפני סיום אנחנו רוצים לספר לכם על תוספות מיוחדות ש״ניהול החדרים״ יכול לספק לחווית המשתמש היום יומית שלכם -

תחילה, ניתן להעביר את האירועים שלכם בין שעות וחדרים באמצעות גרירה!

שנית, במידה ויש לכם אירועים רבים ביומן והתצוגה הכללית שלו כבר לא מסודרת, ניתן לסווג באופן ידני כל אירוע ואירוע לחדרים השונים בעסק שלכם. ״למה שאעשה את זה״ אתם בטח שואלים? נשמח להסביר לכם! לאחר שתספחו את האירועים שלכם לחדרים תוכלו לעבור לתצוגת ה״חדרים״ הייעודית בלוח הזמנים, ולהנות מתצוגה נקייה וברורה.


במידה ואתם לא רוצים להשתמש באפשרות זו, נשמח לעדכן אתכם שניתן גם לסנן את תצוגת היומן שלכם לפי חדרים שונים (הוספנו חידושים לעמודת הפילטרים בלוח הזמנים, אל תהססו לחקור אותה)

לסיום, הוספנו את הפילטר ״חדר״ לחלק מהדוחות שלכם (״הרשמות״, ״סיכום שיעורים״ ועוד) בכדי שתוכלו להנות מעוד סדר וארגון בניהול העסק!

שתף

האם השיעור הזה עזר לך?

שאלות נפוצות

No items found.

לקריאה נוספת

נושאים נבחרים

לא מצאתם את מה שחיפשתם?

קבעו פגישת הדגמה

המומחים שלנו ישמחו להדגים כיצד Arbox יכולה לעזור לקחת את העסק שלכם לגבהים חדשים.

פנו לצוות התמיכה

צוות התמיכה שלנו זמין ושמח לעזור בימים ראשון-חמישי ובשעות 9:00-18:00

בלחיצה על "קבל", אתה מסכים לאחסון של קובצי Cookie במכשיר שלך כדי לשפר את הניווט באתר, לנתח את השימוש באתר ולסייע במאמצי השיווק שלנו. עיין במדיניות הפרטיות שלנו למידע נוסף.