חזרה

אוטומציות

יצירת תהליכים אוטומטיים ושילובם בתהליכי העבודה שלכם יסיעו לכם לייעל ולפשט את המשימות שלכם. אוטומציה היא תהליך ביצוע קבוצה של משימות בלוח זמנים קבוע. לאחר קביעת הטריגר, כלומר הפעולה שביצועה תוביל לתחילת התהליך, האוטומציה תתקיים באופן קבוע ע״פ הפרמטרים המוגדרים וללא צורך בהתערבות ידנית.

אוטומציות מאפשרות לכם להגביר את הפרודוקטיביות בעסק שלכם, לפנות לעצמכם ולצוות שלכם זמן להתעסק במשימות נוספות ובכך לחסוך בעלויות כוח אדם.

האוטומציות שלנו מחולקות לשני תחומים

תזכורות אוטומטיות למשימה

על ידי יצירת תזכורת אוטומטית למשימה תוכלו להקצות לעצמכם או לאנשי הצוות שלכם משימות שונות לביצוע בהתאם לתפקידם בעסק. את המשימות ניתן לשייך ללקוח ספציפי, או לקבוצת לקוחות בעלי מאפיינים משותפים. המערכת תקפיץ לאנשי הצוות את המשימות שלהם ביום המיועד לביצוע המשימה, ואתם תהנו ממעקב מסודר אחר המשימות של כולם.

שליחת הודעות אוטומטיות

באמצעות Arbox תוכלו לשלוח הודעות חשובות ללקוחות שלכם במספר דרכים שונות - אפליקציית הלקוחות, הודעת סמס או מייל. תוכלו לחזק את הקשר שלכם עם הלקוחות ולשלוח להם הודעות אישיות הקשורות לפעולות שביצעו לאחרונה מול העסק שלכם. לדוגמה, תוכלו לשלוח ללקוחות שלכם קוד הטבה ביום הולדתם, תזכורות על אירועים חשובים ופגישות ניסיון, הודעת התעניינות עקב היעדרות ממושכת, ברכת ברוכים הבאים לעסק ללקוחות חדשים ועוד!

להודעה האוטומטית תוכלו לצרף טופס דיגיטלי לחתימה על ידי המתעניין/הלקוח אשר יתועד בפרופילים שלהם, בנוסף תוכלו:

  • לשלוח טופס תקנון ללקוחות חדשים במועד ההצטרפות באופן אוטומטי.
  • לשלוח טופס שביעות רצון וחוות דעת ללקוח לאחר מספר פגישות מסוים בהם נכח אצלכם בעסק.

שתף

האם השיעור הזה עזר לך?

שאלות נפוצות

No items found.

לקריאה נוספת

נושאים נבחרים

לא מצאתם את מה שחיפשתם?

קבעו פגישת הדגמה

המומחים שלנו ישמחו להדגים כיצד Arbox יכולה לעזור לקחת את העסק שלכם לגבהים חדשים.

פנו לצוות התמיכה

צוות התמיכה שלנו זמין ושמח לעזור בימים ראשון-חמישי ובשעות 9:00-18:00

בלחיצה על "קבל", אתה מסכים לאחסון של קובצי Cookie במכשיר שלך כדי לשפר את הניווט באתר, לנתח את השימוש באתר ולסייע במאמצי השיווק שלנו. עיין במדיניות הפרטיות שלנו למידע נוסף.