חזרה

ממשק סימון נוכחות

בעסק המבסס את פעילותו על מתן שירות לקהל לקוחות רחב, מומלץ לשמור על סימון נוכחות הדוק בכל האירועים האפשריים. בדיוק בשביל זה Arbox מאפשרת לכם גישה לממשק סימון נוכחות מקצועי, שיאפשר לכם או לאנשי הצוות שלכם לעקוב ולפקח אחר נוכחות הלקוחות בכל מפגש.

ממשק סימון הנוכחות נפרד ממערכת הניהול, ניתן לגשת אליו מכל מכשיר (מחשב, טלפון או טאבלט). הממשק מסתנכרן עם מערכת הניהול ומאפשר לכם גישה לנתונים חשובים בזמן אמת. לדוגמה, רשימת הלקוחות או המתעניינים הרשומים לאירוע והערות נקודתיות שנועדו להעביר לכם נתונים בזמן אמת.

למשל, אם אחד מהלקוחות הרשומים לאירוע שלכם פצוע, תוכלו לעדכן זאת בפרופיל הלקוח שלו במערכת הניהול. המידע יופיע אוטומטית בממשק סימון הנוכחות, וכך אתם או אנשי הצוות שלכם תוכלו להעניק את היחס הנכון עבור הלקוח.

במקביל נתונים מתוך הממשק עוברים למערכת הניהול, כל סימון בממשק ישפיע באופן ישיר על פרופיל הלקוחות שלכם. לכן, עליכם לוודא שאנשי הצוות שלכם משתמשים בממשק כהלכה ומכירים אותו היטב.

כיצד עובדים עם הממשק ולמי הוא מיועד

1. הכנסו לממשק והזינו את שם המשתמש והסיסמה איתם אתם או אנשי הצוות שלכם מתחברים למערכת הניהול.

מסך הזנת פרטים להתחברות לממשק סימון הנוכחות של ארבוקס
מדובר באותם פרטי ההתחברות בדיוק כמו של מערכת הניהול ואפליקציית הלקוחות. במידה ואתם לא זוכרים את הסיסמא שלכם, לחצו על ״שכחתי סיסמא״.

2. לאחר ההתחברות תוכלו לראות את כל האירועים העתידיים להתקיים באותו היום, התצוגה בממשק מקבילה לתצוגת ״סדר יום״ במערכת הניהול. להרשאות שונות קיימות יכולות שונות, הרשאת ״מנהל״ תאפשר צפייה בכל האירועים של אנשי הצוות בעסק. הרשאת ״איש צוות״,״מדריך״ ו-״מאמן״ תאפשר צפייה באירועים שהם מעבירים בלבד.

3. ניתן לעבור בקלות בין מערכות ניהול שונות ובין סניפים דרך הממשק (אם אתם לא חברים בכמה מערכות ואין לעסק שלכם סניפים נוספים, לא תחשפו לאפשרות זו).

מעבר בין מערכות וסניפים בממשק סימון הנוכחות של ארבוקס

4. המעבר בין הימים השונים מתבצע באמצעות החצים, בנוסף ניתן לחזור ליום הנוכחי באמצעות לחיצה על ״היום״. לחצו על תמונת הפרופיל שלכם (מופיעה בחלקו השמאלי עליון של הממשק), במטרה להחליף משתמש או שפה.

5. לחצו על התאריך (מופיע בחלקו הימני עליון של הממשק) במידה ותרצו לנווט הישר למועד ספציפי במהירות.

6. כעת, בחרו באירוע הרלוונטי עבורכם ולחצו עליו. שימו לב שניתן לסמן נוכחות רק באירועים שמתקיימים באותו היום, או כאלה שחלפו (לא ניתן לסמן נוכחות לאירועים עתידיים). נשמח להכיר לכם כמה יכולות וסימנים במסך הבא:

  • שורת חיפוש להרשמת לקוחות ומתעניינים
שורת חיפוש משתמשים בממשק סימון הנוכחות של ארבוקס

  • לקוחות freefit יופיעו ברקע כתום ומתעניינים בסגול (כמו בתמונה), במידה והמשתמש פחות משלושים ימים בעסק שלכם - תופיע המילה "NEW" וניתן יהיה להבחין מתי בדיוק הוא הצטרף. הוספנו את הסימנים האלה על מנת שתוכלו להעניק יחס אישי ומדויק לכל לקוח ומתעניין, כך תוכלו לספק להם חוויה אידיאלית.
רשימת לקוחות ומתעניינים בממשק סימון הנוכחות של ארבוקס

  • ממשק סימון הנוכחות מציג את הפציעות שהזנתם במערכת הניהול עבור לקוחותיכם. רוצים לדעת איך? עקבו אחר הפעולות הבאות: הכנסו לפרופיל הלקוח.ה שלכם ועברו ל-״פרטים אישיים״, לחצו על אייקון העריכה לצד הקטגוריה ״תיעוד פציעות״. הזינו את הפציעה בפירוט ולחצו על ״שמירה״.
בכדי שהפציעות יופיעו בממשק סימון הנוכחות עליכם לגשת ל״הגדרות״ המערכת, לגלול מטה עד לקטגורית ״העדפות״ וללחוץ על אייקון העריכה לצד ״הצגת פציעות בצ׳ק אין״. לחצו על המתג והפעילו אותו!
הצגת פציעות בממשק תלויה בהגדרה במערכת הניהול של ארבוקס

כעת ניתן לרענן את ממשק סימון הנוכחות, ולצפות באייקון האזהרה מופיע לצד שם הלקוח.ה. הניחו את העכבר על גביו או לחצו עליו, במידה ואתם מתנהלים דרך פלאפון או טאבלט.

תצוגת פציעות בממשק סימון הנוכחות של ארבוקס

  • על מנת שלא תפספסו את ימי ההולדת של לקוחותיכם, הוספנו את אייקון ה-״עוגה״. האייקון יופיע לצד שם הלקוח.ה, ביום ההולדת שלהם - מזל טוב!
  • לסיום, יצרנו סימון ללקוחות שנמצאים בחוב והוספנו את ערכו.
תצוגת חובות דרך ממשק סימון הנוכחות של ארבוקס
במידה ואתם מאפשרים ללקוחות והמתעניינים שלכם לסמן נוכחות בכוחות עצמם (אפשר למקם טאבלט עם הממשק פתוח בכניסה למתחם), שימו לב לפרטים שאתם מציגים בפניהם (שמות הלקוחות והמתעניינים, תיעוד פציעות וכו). אתם בטח לא מעוניינים שאחרים יחשפו לפרטים רגישים, לכן מומלץ להיות מודעים ואחראיים.

שתף

האם השיעור הזה עזר לך?

שאלות נפוצות

No items found.

לקריאה נוספת

נושאים נבחרים

לא מצאתם את מה שחיפשתם?

קבעו פגישת הדגמה

המומחים שלנו ישמחו להדגים כיצד Arbox יכולה לעזור לקחת את העסק שלכם לגבהים חדשים.

פנו לצוות התמיכה

צוות התמיכה שלנו זמין ושמח לעזור בימים ראשון-חמישי ובשעות 9:00-18:00

בלחיצה על "קבל", אתה מסכים לאחסון של קובצי Cookie במכשיר שלך כדי לשפר את הניווט באתר, לנתח את השימוש באתר ולסייע במאמצי השיווק שלנו. עיין במדיניות הפרטיות שלנו למידע נוסף.