חזרה

סגירת חובות דרך המערכת

תחילה, ניתן להבחין בתפריט הראשי במערכת הניהול שלכם במסך ה״דשבורד״, לחצו עליו בבקשה וצפו בנתונים חשובים אודות בית העסק שלכם באופן שוטף. כמובן שבקטע הקרוב אנחנו נתמקד באיזור המכירות והחובות, ניתן כרגע לראות שביצעתם עסקה על סך 300 ש׳׳ח, אך הלקוח נמצא בחוב והכסף עוד לא הגיע אליכם:

ניתן ללחוץ על הסכום (300 ש׳׳ח) תחת הקטגוריה ״חובות״ ולהגיע לדוח הראשון שלכם ב-Arbox!
דוח ה״חובות״ יציג לכם באופן מסודר את כמות החובות של לקוחותיכם, כך לא תפספסו אף אחד מהם. מעבר לכך, ניתן ללחוץ על השם של הלקוח הספציפי בדוח ולהכנס לפרופיל הלקוח האישי שלו.

ממש בעוד רגע אנחנו נלמד אתכם איך ניתן למחוק/לסגור את החוב של הלקוח בפשטות. אך, רגע לפני כן אנחנו נשמח לבשר לכם שבאמצעות לחיצה על קטגורית ה״דוחות״ בתפריט הראשי - תוכלו לצפות בדוח ה״חובות״ ובעוד דוחות רבים אחרים (אנחנו ממליצים בחום להיכנס לכל הדוחות ולחקור אותם, הדוחות של Arbox מדויקים ומאפשרים להגיע לסדר, ארגון וצמיחה של בית העסק)!

שימו לב, בלחיצה על אייקון ה״כוכב״ ניתן להוסיף את הדוח הרצוי לרשימת הדוחות המועדפים:

לאחר שלחצתם על שם הלקוח בדוח ה״חובות״/חיפשתם את שמו על ידי לחיצה על אייקון ״זכוכית המגדלת״ (מופיע בחלקו השמאלי עליון של מערכת הניהול שלכם), תוכלו לצפות ב״פרופיל הלקוח״ לראשונה! בקטע הקרוב אנחנו נתמקד בסגירת חובות בלבד, אך גם במקרה הזה אנחנו נשמח שתחקרו את פרופיל הלקוח ואת הכלים הרבים שיש לו להציע עבורכם (כל פעולה במערכת ניתנת לשינוי, אנא מכם אל תהססו לשחק איתה).

קדימה, בואו נסגור או נמחק את החוב הראשון שלנו!

ניתן להבחין בסכום (300 ש׳׳ח) צבוע בצבע אדום לצד הפריט שהלקוח שלכם עוד לא שילם עליו, שימו לב שבמידה ותעמדו עם העכבר שלכם על הסכום ניתן יהיה להקליק עליו - בצעו זאת בבקשה.

כעת תחשפו לשלוש דרכים לסגור/למחוק את החוב של הלקוח, אנחנו נתמקד בשתי דרכים בלבד, מאחר והדרך השלישית לא רלוונטית כלל (יתכן שבמהלך השותפות בינינו אנחנו נסיר אותה לחלוטין, עמכם הסליחה).

  • ״עדכן את היתרה״ - במידה ואתם רוצים לסגור את החוב/חלק ממנו עליכם יהיה לבחור באפשרות זו. נניח והלקוח שילם רק 200 ש׳׳ח, נכתוב ביתרה את הסכום שנותר ללקוח לשלם (100 ש׳׳ח), שימו לב שאת יתרת החוב סוגרים בדיוק באותה הדרך.
  • במידה ואתם רוצים למחוק את החוב, כל שעליכם לעשות הוא לבחור ב״סגירה ללא תקבול״. החוב ייעלם מפרופיל הלקוח ולא יופיע כחלק מהמכירות שלכם.

אתם יכולים לעבור בחזרה למסך ה״דשבורד״ לאחר שסגרתם את החוב ולהבחין ש- 300 השקלים מופיעים כעת רק תחת קטגוריית המכירות - כל הכבוד! עשיתם את זה בצורה מצוינת.

שתף

האם השיעור הזה עזר לך?

שאלות נפוצות

No items found.

לקריאה נוספת

נושאים נבחרים

לא מצאתם את מה שחיפשתם?

קבעו פגישת הדגמה

המומחים שלנו ישמחו להדגים כיצד Arbox יכולה לעזור לקחת את העסק שלכם לגבהים חדשים.

פנו לצוות התמיכה

צוות התמיכה שלנו זמין ושמח לעזור בימים ראשון-חמישי ובשעות 9:00-18:00

בלחיצה על "קבל", אתה מסכים לאחסון של קובצי Cookie במכשיר שלך כדי לשפר את הניווט באתר, לנתח את השימוש באתר ולסייע במאמצי השיווק שלנו. עיין במדיניות הפרטיות שלנו למידע נוסף.