ניהול פיננסים

חיבור לשירותי הסליקה והפקת החשבוניות

באמצעות חיבור לשירותים הפיננסיים תוכלו לייעל, לרכז ולנהל את כל ההיבטים הפיננסיים בעסק במקום אחד. ניהול פיננסי נכון הכרחי לניהולו השוטף של העסק, יסייע לכם לשמור על הכנסות קבועות, להגדיל את המכירות ואף לגבות חובות ותשלומים בזמן.

בנוסף, תוכלו לאפשר ללקוחות שלכם לבצע רכישות באופן עצמאי דרך החנות, מה שיתן להם גמישות ועצמאות. אנחנו עובדים עם מספר חברות סליקה וביניהן - משולם, אייקרדיט, פלאקרד, יופאי ועוד. לכל חברת סליקה יש תנאים מגוונים ונציגינו ישמחו להסביר לכם אותם לפרטי פרטים.

כל הפעולות מתבצעות ישירות ממערכת הניהול, מאחר והמערכת מתממשקת לחלוטין עם חברות הסליקה. הפקת המסמכים החשבונאיים (קבלות וחשבוניות) מתבצעת באמצעות פלטפורמת ״חשבונית אונליין״ מבית ״ריווחית״. גם במקרה הזה אין צורך לצאת מהמערכת, מפני שהיא מתממשקת באופן מוחלט עם ״חשבונית און ליין״.

מהם המסלולים הפיננסים הקיימים ב-Arbox?

מסלול הפקת מסמכים

מסלול זה מאפשר לכם הפקה של מסמכים דרך חשבונית אונליין, אשר יתועדו וישמרו בפרופיל הלקוח במערכת הניהול. תוכלו להפיק מסמכים חשבונאיים שונים בהתאם לצורך שלכם - חשבוניות, קבלות, חשבון חיוב וכו׳.

שימו לב: מסלול זה אינו כולל סליקה דרך המערכת.


מסלול סליקה

סליקה היא תהליך שבו מחייבים את כרטיס האשראי של הלקוח באמצעות מערכת הקוראת את פרטי כרטיס האשראי שלו (בהקלדה, בגיהוץ והיום גם באמצעות WIFI).
חבילת הסליקה המלאה מאפשרת לכם לנהל את כל התנועות הפיננסיות דרך המערכת כולל חיוב לקוחות, הקמת הוראות קבע, הפקת מסמכים וניהול דוחות פיננסיים.

מה בדיוק מסלול הסליקה מאפשר לי?

הפקת מסמכים

בעזרת שירות זה תוכלו ליהנות מהפקה אוטומטית או ידנית של מסמכים בהתאם לסוג העסקה שהתבצעה. עבור כל עסקה שתתבצע במערכת הניהול, אפליקציית הלקוחות או בלינק לחנות המקוונת יופק מסמך חשבונאי מתאים (חשבונית, קבלה, חשבון חיוב וכו׳). המסמכים יופקו ושילחו ללקוחות באופן אוטומטי במייל, וכן ישמרו בפרופיל הלקוח ובאתר חשבונית אונליין. 

צפייה בדוחות פיננסים

בעזרת שירות זה תוכלו לצפות בדוחות פיננסים חשובים שיעניקו לכם תמונת מצב רחבה על העסק ויסייעו לכם להסיק מסקנות בהתאם. תוכלו, לדוגמה, להבין מהם המוצרים והחברויות הנמכרים ביותר בעסק שלכם, מה היו ההכנסות בחודש הקודם ומה צפי הסליקה לחודש הבא. כל אלו יעזרו לכם לוודא שהעסק ישאר רווחי ואף יגדיל את הכנסותיו.

מערכת Arbox מייצרת עבורכם דוחות פיננסים חשובים כמו דוח עסקאות, דוח מכירות, דוח לרואה חשבון ועוד, אותם תוכלו לייצא כקבצי אקסל.

הוראות קבע (״שגר ושכח״)

הוראת קבע היא שיטת תשלום בה הלקוח מאשר לבנק לחייב את כרטיס האשראי שלו במועד קבוע. תוכלו ליצור מנויים מסוג הוראת קבע במערכת, ובעזרתם לחייב את הלקוח באופן אוטומטי בכל חודש במשך תקופת הזמן שהוגדרה במנוי. באמצעות מנויים מסוג זה תוכלו להבטיח קבלת תשלום בזמן, להימנע מחובות וחוסר יציבות כלכלית. הוראות קבע נוחות ויעילות גם עבור הלקוחות שלכם, שכן הן מונעות מהם את הצורך לדאוג לתשלום בכל חודש.

שתף

Was this lesson helpful? Let us know!

שאלות נפוצות

No items found.